Parking, kuchnie z jadalniami, miejsce na grill, plac zabaw

Kuchnie z jadalniami
W budynku na każdym poziomie jest kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz lodówką 
(ogólnodostępną dla wszystkich gości), gdzie można przygotować i zjeść posiłki. Obiekt wyposażony jest w dziecięce krzesełka do karmienia. W skład wyposażenia wchodzi: mikrofalówka, kostkarka, płyta ceramiczna, lodówka, sztućce, toster, czajnik, kubki, talerze.

Parking
Pensjonat Ostoja to obiekt zapewniający pełną wygodę dla wczasowiczów. Na terenie pensjonatu znajduje się duży, nieodpłatny parking niestrzeżony wyłącznie dla naszych gości.

Teren obiektu jest ogrodzony i bezpieczny. Otoczony zielenią stwarza przyjazne warunki wypoczynku. Dla naszych gości posiadamy 18 miejsc parkingowych.

Plac zabaw dla najmłodszych
Mamy wszytko to, co najlepsze dla najmłodszych Gości. W ogrodzie znajduje się plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, huśtawkami, krzesełkami, statkiem piratów ze zjeżdżalnią i trampoliną. Rozumiemy naturalne upodobanie dzieci do zabawy i w naszym pensjonacie dajmy im jak najwięcej okazji do ruchu, szczególnie na świeżym powietrzu.

Grill
Pensjonat położony blisko centrum lecz w cichej i spokojnej okolicy
. Zapewnia świetne warunki oraz wyposażenie do grillowania razem z bliskimi. Na terenie pensjonatu obok placu zabaw jest specjalnie wydzielone duże miejsce na grill. Aby uprzyjemnić posiłek – tuż obok znajdują się wygodne ławki i stoły , gdzie można usiąść do smacznego posiłku.

Udogodnienia
Udogodnienia
Udogodnienia